Ilmailun henkilöstöyhdistys IHY ry:n hallitus

Varsinaiset jäsenet

Risto Parviainen, puheenjohtaja, pääluottamusmies, Finavia

risto.parviainen@finavia.fi

Simo Ripatti, jäsen, varapuheenjohtaja, pääluottamusmies, Airpro

simo.ripatti@airpro.fi

Veijo Niskala, jäsen, luottamusmies, Finavia

veijo.niskala@finavia.fi

Annamaija Salomäki, jäsen, sihteeri, Finavia

annamaija.salomaki@finavia.fi

Anne Imbeg, jäsen, luottamusmies, ANS Finland

anne.imberg@ansfinland.fi

Jouni Saarinen, jäsen, luottamusmies, Finavia

jouni.saarinen@finavia.fi

Kari Hautala, jäsen, varapääluottamusmies, Airpro

kari.hautala@airpro.fi

Mikko Laitinen, jäsen, Finavia

mikko.laitinen@finavia.fi

Mika Rantanen, jäsen, Finavia

mika.rantanen@finavia.fi

Varajäsenet

Carita Pylkäs, varajäsen, Finavia

carita.pylkas@finavia.fi

Wei Cui, varajäsen, Finavia

wei.cui@finavia.fi

Kenneth Vapaavuori, luottamusmies, Finavia

kenneth.vapaavuori@finavia.fi


Pirjo Perkola, rahaston-/jäsenrekisterinhoitaja, Finavia

pirjo.perkola@finavia.fi