Henkilöstön edustajamme työpaikallasi

Finavia

HELSINKI-VANTAAN LENTOASEMA

Risto Parviainen, pääluottamusmies

HEL Kunnossapito


Mika Rantanen, luottamusmies

HEL Kunnossapito

mika.rantanen@finavia.fi


Jouni Saarinen, luottamusmies

HEL Customer Service

jouni.saarinen@finavia.fi


Teija Oksanen, varaluottamusmies

HEL Customer Service

teija.oksanen@finavia.fi


Kenneth Vapaavuori, luottamusmies

HEL Pelastuspalvelu

kenneth.vapaavuori@finavia.fi


VERKOSTOLENTOASEMAT

Joensuu

Markku Kokko, luottamusmies

markku.kokko@finavia.fi


Kuopio

Eeva Kärkkäinen, luottamusmies

eeva.karkkainen@finavia.fi


Rovaniemi

Jaana Hirvonen, luottamusmies

jaana.hirvonen@finavia.fi


Tampere-Pirkkala

Veijo Niskala, luottamusmies, työsuojeluvaltuutettu

veijo.niskala@finavia.fi


Vaasa

Lena Nygård, luottamusmies

lena.nygard@finavia.fi









Airpro

Simo Ripatti, pääluottamusmies

simo.ripatti@airpro.fi


Kari Hautala, varapääluottamusmies

kari.hautala@airpro.fi

ANS Finland

Anne Imberg, luottamusmies

anne.imberg@ansfinland.fi